O mnie

 

Jestem magistrem filologii angielskiej, nauczycielem, dyplomowaną naturoterapeutką (specjalizacja: zdrowie psychofizyczne kobiet w ciąży oraz relacje mama-dziecko), certyfikowaną mentorką dziewcząt w wieku 7-16 lat, doradcą kobiet planujących ciążę, będących w ciąży oraz (młodych) mam, autorką książki dla kobiet. Jako mama dwóch wspaniałych chłopców, wiedzę zdobytą podczas studiów oraz na licznych kursach i szkoleniach wzbogacam nieocenionym doświadczeniem własnego szczęśliwego macierzyństwa.

 

Moje motto to:

Łagodne przygotownie do ciąży

Łagodny przebieg ciąży

Łagodny poród

Łagodna Droga Macierzyństwa.

Jestem głęboko przekonana, iż mądrość Łagodnych Wyborów  ma ogromny wpływ na cały dalszy rozwój psychofizyczny nowourodzonego dziecka, a także na kształtowanie się silnej więzi między dzieckiem a mamą. Dlatego jako doradca macierzyński oferuję wsparcie wszystkim kobietom planującym ciążę, będącym w ciąży, a także w okresie połogu i kolejnych miesiącach nowo narodzonego Życia.

 

Moje podejście jest holistyczne - korzystając z różnorodnych metod, staram się działać nie tylko na płaszczyźnie fizycznej (dieta, ćwiczenia), ale również emocjonalnej. Bardzo cenię rodzicielstwo bliskości, oparte na szacunku i zaufaniu do siebie, dziecka, a także do naturalnego procesu Życia. Bliskie jest mi także  szeroko rozumiane Wychowanie Bez Przemocy (NVC). Zwracam uwagę na ekologiczne, przyjazne środowisku i naszemu zdrowiu psychofizycznemu rozwiązania.

Nie namawiam jednak i nie decyduję za Kobietę. Staram sie pokazywać wachlarz możliwosci, służę radą, wiedzą i wsparciem, ale przede wszystkim umacniam wiarę Mam w siebie, we własne kompetencje i umiejętności, pomagając im odnaleźć swoj własny instynkt macierzyński, bez którego ciężko o silną, pełną zaufania i zrozumienia więź z własnym dzieckiem.

Życzę Wam, aby Wasza Droga Macierzyństwa
by
ła najpiękniejszym doświadczeniem Waszego życia :)